KONST / Litografier / Färglitografi 9122172
nr 912 2172
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi , Corneille (1922-2010), Kvinna, HC-upplaga, signerad. -88, motivet: 96x69
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:52:41
1.000 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.700 kr
15 sep
Corneille
Läs mer om Corneille